Cím: 8542 Vaszar, Fő utca 9. Tel/Fax: 06-89/355-010 E-mail: vaszar@papaitk.hu OM azonosító: 37100

Ihász Gábor Általános Iskola

2022. december 21-én méltó, szép ünnepélyen készítettük lelkünket a közelgő karácsonyra. A meghitt, bensőséges, színvonalas műsort Boros Márta és Mezeiné Kiss Adrienn tanárnők áldozatos felkészítő munkája nyomán mutatták be tehetséges gyermekeink. Ezt követően Papatyi-Tóth Tünde énekesnő lélekemelő, gyönyörű műsorát élvezhettük. A körültekintő szervezés és az előkészítés munkálatait tekintve köszönettel tartozunk Boros Márta, Mezeiné Kiss Adrienn és Gönczy Ágnes kolléganőinknek, a színvonalas hangosításért Radnai Zoltánnak, továbbá a szorgos diákcsapatnak, akik a díszítésben kis angyalokként segédkeztek. Itt ragadjuk meg az alkalmat, hogy újfent nagy szeretettel megköszönjük iskolánk Szülői Munkaközösségének áldozatvállalását és aktív munkáját, amelynek köszönhetően gyermekeink idén is ajándékokban gazdag karácsonyt köszönthetnek. Minden osztály egészséges gyümölcsöknek és finom édességeknek örülhetett, közös ajándékként sportszereket vehettünk át, elsőseink pedig január 9-én bonthatják ki az értékes meglepetéseket tartalmazó csomagokat. A Fókusz Alapítványnak köszönhetően rendkívül értékes könyvcsomagokat vehetnek birtokba diákjaink január első napjaiban, a könyvtárban, továbbá a karácsonyi ünnepi műsor meglepetésvendégének, Papatyi-Tóth Tündének csodálatos műsorát élvezhették. Még egy nagy ajándék vár a diákokra az Alapítvány jóvoltából, mely szintén január első napjaiban lesz hatalmas meglepetés a tanulóknak! Szívből, nagy szeretettel köszönjük a Szülői Munkaközösség és a Fókusz Alapítvány értékes ajándékait gyermekeink nevében is! Hálásan köszönjük Mezei Zsolt polgármester úrnak a csodálatos molinót, melyet intézményünknek ajándékba elkészíttetett! Külön nagy szeretettel köszönjük meglepetésvendégünknek, Papatyi-Tóth Tündének és kedves férjének, hogy a felkérést vállalva karácsony varázsát elhozták gyermekeink és nevelőtestületünk számára is!