Nagy büszkeséggel számolunk be arról, hogy tanulóink szép eredményeket értek el az idén immár 30. alkalommal megrendezett Bem József Megyei Matematikaversenyen.
A vármegyei fordulóba jutott diákjaink közül 2026. április 30-án
Sántik Noel (3. osztály) és Szücs András (6. osztály) vehetett részt az ünnepélyes eredményhirdetésen Veszprémben, a Deák Ferenc Általános Iskolában.
A rangos, nagy múlttal rendelkező versenyen több mint 1200 tanuló mérte össze tudását. Diákjaink kiváló teljesítményt nyújtottak:
⯑ Sántik Noel – 3. helyezés
⯑ Szücs András – 9. helyezés
Szívből gratulálunk tehetséges tanulóinknak a kiemelkedő eredményekhez, és köszönjük felkészítő pedagógusaik, Szili Ágnes Mária és Enyingi Szabolcsné elhivatott, lelkiismeretes munkáját!
Büszkék vagyunk rájuk, és további sok sikert kívánunk!



